• Facebook - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

ציידת השראה

יצירתיות בהחלט מושפעת לטובה ממפגשים חברתיים.

מכירים את המיתוס של האמן המתבודד? זה שחי את חייו בבקתה מבודדת רחוק מציוויליזציה? ובכן, המיתוס הזה נכון עד גבול מסויים.

כדי לחיות חיים יצירתיים חייבים לצוד השראה. למרות שהשראה נמצאת בכל מקום, היא הרבה יותר נגישה בסיטואציות חברתיות.

הי, אפילו סופר-מן בסופו של דבר בחר לשוב מהמבצר המבודד שלו, לא?

אז מה היה לנו החודש? רשימת מצאי! הנחיית פאנל בלוגריות בכנס בלוגים אישיים - צ'ק! לספר את הסיפור שמאחורי העסק בכנס "כותבות, משווקות, יוזמות, מצליחות" - צ'ק! הרצאת "קסם של מיתוג" בכינוס המקצועאישי - צ'ק!

שלוש שבועות של היערכות, של הכנה, של להגיע לאיזורים שונים בארץ (מי אמר מודיעין ולא קיבל?); מלאן א-נשים, פנים חדשות ופנים וירטואליות מוכרות שהפכו לאנושיות ומילאו את לבי באהבה, המון פעילויות חדשות שנכנסות לקטגוריה של "דברים שעשיתי בפעם הראשונה". כל רגע מהחוויות האלו הפך לרעיון. כל מחשבה הפכה לפריצת דרך עסקית ואישית. המחברת התמלאה במילים ותכנונים ועיבודים של מחשבות.

אני עוקבת אחרי פרופילי אינסטגרם של אושיות אהובות ונחשף בפניי עולם גדוש עשייה; סיבוב הופעות שמוביל להקלטות בסטודיו שמוביל לאתגר ברשתות החברתיות שמוביל לעוד סיבוב הופעות שמוביל לשיווק של ספר שמוביל לחופשה שמצטלמת ממש יפה; עד עכשיו לא הבנתי למה הם לא נחים. החודש הבנתי למה.

ברגע שהסתיים ניסוי האושר, ההתרגשות והאנשים והתנועה, בשקט בשקט חלחלה לה אפיסת הכוחות.

זה לא מספיק לתכנן את רגעי ה- HIGH.

עלינו לתכנן גם את השקט שאחרי הסערה; את רגעי ה- LOW.

בסופו של חודש מדהים, הבנתי שאם לא נפרוש לעצמנו רשת בטחון לרגע שאחרי, נמצא את עצמנו בנחיתה קשה ברגע שהחיים חוזרים לקצב הרגיל.

ומה קורה באוגוסט?

בראשית בראה אלוהים את השמיים ואת הארץ, והארץ היתה תוהו ובוהו וחושך על פני תהום.

- רגע, מה?! - תזרמו איתי.

בכל פעם שבה אני מדברת על העסק שלי עולה שאלה אחת חשובה: "אז מה זה מיתוג בעצם?", ותמיד אני חוזרת ומדגישה שמיתוג זה לא רק לוגו! זו הזכות שלי לעזור לאנשים לברוא עולם; עולם שמתרגם מהות ותוכן לניראות. ועל-כן, משימת האושר שלנו החודש מתחברת לקונספט אפי במיוחד - בריאת עולם.

איך בוראים עולם? מעצבים מציאות.

הצעד הראשון יהיה לאפיין או לאבחן את העולם שאני רוצה לברוא. מי אני בתוך העולם הזה? איך לוח הזמנים שלי נראה? מה אני עושה בזמן הפנוי שלי? מי הם הא-נשים הקרובות אליי? באיזה סטייט אוף מיינד אני נמצאת? דרך מעולה לעצב את העולם שלי היא באמצעות אפירמציות מחזקות וויזואליזציות מדויקות.

כך נזכרתי בשיטת המיראקל מורנינג של האל אלרוד.

השיטה של האל ממליצה לנו להתעורר בכל בוקר ב- 5:00 ולתרגל רוטינת בוקר שכוללת:

- זמן-שקט (עבור מדיטציה, נשימות או כל דבר אחר שמשקיט את הנשמה). - אפירמציות - מילים טובות שעוזרות להביא למיינדסט חיובי.

- ויזאליזציה - לדמיין את עצמנו במצב של הצלחה.

- תנועה - להזיז את הגוף במשך 5-10 דקות כדי להזרים דם למוח ולגוף. - קריאה - לקרוא מילים שיעזרו להביא אותי לסטייט אוף מיינד הנחוץ.

אז איך הניסוי יעבוד?

המיתוס:

תירגול המיראקל מורנינג עוזר לברוא עולם טוב יותר. (לא המצאתי את הטענה הזו, באתר שלהם נאמר: Changing the world - one morning at a time).

הנחת היסוד:

שינוי הרגלים יקרב בין מי שאני למי שאני מתפתחת להיות.

השאלה:

האם גישת המיראקל מורנינג תעזור לי לברוא עולם חדש או מציאות חדשה בחיי?

איך הניסוי יתבצע? הגיע הזמן להעלות לכתב את החזון העדכני שלי. מי אני רוצה להיות? לאן אני רוצה להתפתח? איך נראה ההווה שלי? איך נראה העתיד שלי? להעביר את עצמי תהליך איפיון מחדש (מומלץ לפני ראש השנה, איזה תזמון מנצח!) אני רוצה לדמיין את האני הזאת. לראות אותה. לחיות אותה. לאסוף חומרים והשראות שיעזרו לי לתרגל את הסטייט אוף מיינד הזה. ואז - להתחיל רשמית בניסוי.

במשך שבועיים, בין התאריכים 12 ל- 23 באוגוסט, אתעורר בכל בוקר בשעה 5:00 ואתרגל את גישת הבוקר המירקאלי. אפירמציות, ויזואליזציות, תנועה ושקט; שמטרתם לקרב אותי לעצמי שאני רוצה לגדול ולהיות.

בתוך השבועיים הללו אעלה רשמים מהניסוי; בקהילת הפייסבוק (המהממת) שלי, באינסטוש ובפינטרסט, ואת המסקנות אכתוב ממש כאן, בפוסט הבא.

מוכנות להכניס קצת קסם לחיים? שלכן, אושרה

יולי 2018 - תמונה היא יותר מאלף מילים:

ושיר כמובן: Miracle - CHVRCHES


מעודכנת, תמיד!

רוצות לקבל עדכונים לדוא"ל?

הי :) שמי אושרה פחימה-שמש ואני חוקרת ומעצבת תודעה!

מה זה אומר?

לו חייתי ביוון העתיקה כנראה שהיו מכנים אותי "הוגת דעות".
אני מעבדת חוויות ובוחנת אותן מנקודת מבט רחבה ומקיפה, וכותבת עליהם כאן - במרחב הוירטואלי שלי. אני מתייחסת לכל התנסות כמחקר, ומבצעת מחקרים שכאלה בתחומים שונים ומגוונים: ניהול אנרגיה ומשאבים, הרגלים, תרבות הפנאי, אושר ואימהות. 

בת 39, גרה בכרכור, נשואה לעמרי ואמא של טליה-לב; גורה מהממת בת 17 חודשים. עוסקת במיתוג עסקי ואישי, ומלווה נשים ואנשים בתהליכי פיתוח מותג ורעיון והקמת קהילה. 

מה הם החלקים המרכיבים את האושר שלנו? 
את שביעות הרצון, את רגעי השמחה? ואיך ניהול עצמי נכון יכול להוביל ליותר רגעים כאלה? זוהי שאלת המחקר שלי, ואני מתרגשת לחלוק אותה כאן עמכן. 

 

שמחה להכיר אתכן :)

רוצה לשתות איתי קפה בכל בוקר?

הצטרפי לקהילת הפייסבוק שלי :)

ינואר 2021

שנה חדשה - חוזרת לפעילות :)